Ломбард СОКОЛ практикує мультифранчайзинг

Вторник, 25 Февраль 2014 02:41 Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Більшість партнерів франчайзера розвиває свою міні-мережу

Всеукраїнська мережа ломбардів СОКОЛ представлена у нашій державі більш ніж 80 франчайзинговими відділеннями. Розвиток мережі відбувається як за рахунок нових, так і за допомоги вже існуючих партнерів. "Практично всі наші партнери мають не менше двох відділень, - розповідає директор з розвитку мережі ломбардів СОКОЛ Оксана Ніколенко. - Кожен франчайзі, попрацювавши деякий час з компанією, вирішує розвивати свою міні-мережу".

Для того, щоб відкрити відділення мережі "Ломбард "Сокол", необхідно володіти інвестиціями у розмірі 80 тис. гривень

Продовжуючи розвиток мережі, в цьому році компанія "Ломбард "Сокол" вирішила зробити акцент на оптимізації бізнес-процесів та вдосконаленні системи обслуговування клієнтів. "В нашій мережі працює вже більше 80 франчайзингових відділень. На цьому ми не зупиняємося, і продовжуємо зростати. Але більшу увагу приділяємо все ж якості обслуговування наших партнерів. Адже франчайзі компанії стають як бувалі підприємці, так і новачки. Відповідно, кожного потрібно взяти під ретельну опіку та забезпечити індивідуальний супровід, - стверджує Оксана Ніколенко. - Те ж саме стосується і клієнтів. Ми вдосконалюємо якість обслуговування, розширюємо асортимент послуг. Крім цього, наша компанія розробила єдину програму лояльності для мережі, завдяки якій постійні клієнти отримують відповідні пільги".

 

Свою діяльність компанія "Ломбард "Сокол" розпочала в 2008 році. Відділення, створені на умовах франчайзингу, з'явилися в 2010. Зараз мережа розвивається не лише з допомогою партнерських точок: відкриваються і власні ломбарди. Їх на сьогодні працює в Україні 20.

 

franchising.ua

Другие материалы в этой категории: « Ломбард "Сокол" росте зсередини