Ломбард "Сокол" росте зсередини

Среда, 19 Февраль 2014 17:08 Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кількість відділень мережі збільшується за рахунок відкриття нових точок існуючими франчайзі

Протягом останніх трьох місяців мережа ломбардів СОКОЛ поповнилася десятьма новими відділеннями. Тепер під логотипом компанії працює вже сорок точок. Відкриття ломбардів відбулися як у тих областях, в яких торговельна марка вже представлена, так і в нових. Тепер ломбарди СОКОЛ працюють також у Запорізькій та Івано-Франківській областях. Більшість франчайзі компанії сконцентровані на розвитку власної мережі."Наші партнери отримують ексклюзивне право розвитку мережі у своєму місті, - розповіла порталу Franchising.ua директор з розвитку мережі ломбардів СОКОЛ Оксана Ніколенко. - У кожного франчайзі - кілька власних відділень. Як правило, підприємець не зупиняється на одній точці, а відкриває принаймні дві".

 

На сьогодні компанія веде переговори із потенційними партнерами з Тернопільської, Вінницької та Житомирської областей. Як повідомила Оксана Ніколаєнко, до кінця місяця тут відкриються як мінімум 5 нових відділень.

 

 

Свою діяльність компанія "Ломбард "Сокол" розпочала в 2008 році, а відділення, створені на умовах франчайзингу, з'явилися вже в 2010. Сьогодні – це всеукраїнська мережа ломбардів, що налічує понад 40 таких установ на території Київської, Житомирської, Полтавської, Донецької, Хмельницької, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Запорізької, Харківської, Одеської областей та АР Крим. Відкриваючи нові відділення компанія керується не лише кількістю населення , а тому новий ломбард може з'явитися у будь-якому місті України.